UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jak Traksa nie cierpię tak Pan Witold ma grubą kreske. Nie zagłosuje tym razem ani na Pana Witolda i PO ani na PiS. Dwie grupy szczekające zajadle na siebie a pracy i współpracy dla Elbląga brak!!!!! Wstyd!!!! Gdzie w tym wszystkim są Elblążanie. .. .. Dramat!!!!!


Anuluj