UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak jak Traksa nie cierpię tak Pan Witold ma grubą kreske. Nie zagłosuje tym razem ani na Pana Witolda i PO ani na PiS. Dwie grupy szczekające zajadle na siebie a pracy i współpracy dla Elbląga brak!!!!! Wstyd!!!! Gdzie w tym wszystkim są Elblążanie. .. .. Dramat!!!!!