UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mvccc - Tak. Lepiej niech idzie na Zawadę i Jar gdzie żyje 40% Elblążan, a ten 1% żyjący na Starym Mieście niech cieszy się świeżym powietrzem cały rok :(P. S. Zresztą może smród z elektrowni skutecznie przykryje smród z wysypiska śmieci i będzie qui pro quo!!!

elo_76

Anuluj