UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem pod wrażeniem planów inwestycyjnych Miasta. Budowa elektrociepłowni, budowa portu, budowa basenu na Spacerowej. W związku z oddaniem do użytku przekopu co spowoduje boom turystyczny konieczna jest przeróbka kanału, Starego Miasta i przygotowanie baz żeglarskich dla jachtów i żaglówek, które będą w Elblągu i okolicach będą cumować. Sporo wydatków. Koło miliarda chyba albo jeszcze więcej uwzględniając galopujący wzrost cen. 13 milionów to zabawki dla dzieci na Dolince kosztowały. Roczny budżet Elbląga to trochę powyżej 700 milionów. W filmie to nie mając nic zbudowali fabrykę. Może w Elblągu też się uda.
Cz