UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak jak Traksa nie cierpię tak Pan Witold ma grubą kreske. Nie zagłosuje tym razem ani na Pana Witolda i PO ani na PiS. Dwie grupy szczekające zajadle na siebie a pracy i współpracy dla Elbląga brak!!!!! Wstyd!!!! Gdzie w tym wszystkim są Elblążanie. .. .. Dramat!!!!!