UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Każda szkodnicza, ratuszowa, daremna ekipa, która chciałaby zniszczyć teren inwestycyjny na m. in. Terkawce poprzez realizację idiotycznej koncepcji budowy tam farmy fotowoltaicznej, co nieuchronnie wiązałoby się z m. in. wielohektarową wycinką drzew, zniszczeniem przyrody, zniszczeniem i marnacją wartego grube miliony terenu miejskiego i żadnym pożytkiem dla mieszkańców Elbląga, uważam, powinna zostać w trybie natychmiastowym pozbawiona możliwości realizacji swoich nieudolnych działań oraz szkodniczych pomysłów i zostać przez mieszkańców odwołana, na przykład w drodze referendum. [Choć wywiezienie na taczkach z ratusza i kolektywne POrzucenie na pryzmie naturalnego nawozu, np. na beton-Dolince, też może, moim skromnym zdaniem, zrobić skutecznie symboliczną robotę. ] #TaxTheRich 🚩 #SocRev

RobertKoliński