94
26.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za 10 lat będą obalać takie pomniki, kiedy coraz więcej ludzi dowie się prawdy historycznej - np. że obchodzimy złą datę "odzyskania niepodległości", że Piłsudski był podstawionym litwakiem, że spierniczył z pola bitwy warszawskiej, oddając gen. Rozwadowskiemu dowództwo oraz - najważniejsze - że w obliczu zwycięstwa polskiej armii powrócił na pole bitwy, przypisał SOBIE zwycięstwo, jednocześnie DEGRADUJĄC Rozwadowskiego. Jak również to, że stworzył polski obóz koncentracyjny dla swoich przeciwników w Berezie Kartuskiej.
ernest (2021.11.27)

info

4  
  3
160 tysięcy złotych ????!!!!! Przecież tyle kosztuje mieszkanie, to co tu tyle jest warte?
kaga (2021.11.27)

info

4  
  0
Szkoda ze pan Kołodziejski nie jest tak waleczny gdy jego kolezanki robia walki w budowlance i mowi ze jest wszystko ok. zdjecia i dowody ma w d/. Zeby bylo smieszniej kazda informacja wypływa z jego biutra.
elblażanin (2021.11.27)

info

2  
  0
Prawo wymaga pozwolenia na PATRZENIE NA POMNIK :)
śmiechnasali (2021.11.27)

info

2  
  0
zobaczcie: WIELKI RESET: Zabiorą nam wszystko? Damian Olszewski - Praktycznie o pieniądzach - youtu. be/QpZ26KQ9L3Y
(2021.11.27)

info

1  
  1
Z tymi pomnikami to chory dekiel kos ma. Jak tramwaje z napisami kto to jest go. .o mnie obchodzi.
Mietek 22 (2021.11.27)

info

1  
  1
@Lhfdf - zapisała się do piłsudczyków, wyasygnowała na mundur i stopień kapitana. .. tylko, a może aż nad to. .no forsa się skończyła. ..
(2021.11.27)
@RobertKoliński - Ty nie jesteś idiotą ty jesteś mega idiotą lewacka pało
Bas-1945OE (2021.11.28)
A żołnierze bez ka. .ka. .ka. .. KASKU? i by było wszystko ok :)
(2021.11.28)

info

2  
  0
@karol57 - Niepodległość jest bezcenna i dlatego na taki bardzo ważny pomnik można było wydatkować nawet milion. .. miasto STAĆ !
GłębokaMyśl (2021.11.28)