A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
160 tysięcy złoty wywalone w błoto
są w Polsce takie środowiska, którym nie w smak niepodległość Polski.
I kto tu nie zna prawa czyżby p. Inspektor ?
@jezry - Nie w smak to jest, zgraja cwaniaków która obecnie krzyczy o niepodległości, macha hucznie flagami - a w ukryciu bez najmniejszych skrupułów okrada Polskę
Wy chyba w tym urzędzie nie macie co robić? Ten inspektor powiatowy to chyba swoje prywatne rozterki i chorą ambicję chce wyładować. To za nasze pieniądze.
MAsakra, biurokracja. Jak źle postawię przecinek. Tu Bareja naprawdę by sie załamał.
Brawo Wy
Odkąd istnieje ten pomnik, statystyki patriotyzmy wywaliły w kosmos! Młodzi garną się do obrony ojczyzny, korupcja spadła o połowę, biorą już tylko ruskie agenty, rozwody. .. .a nie, czekaj.
niepotrzebnie wydane pieniądze
Niedługo kosecka będzie rządzić zobaczycie na tym nie koniec
Oczywiście, tam stały kamienice. Ale przyszły czasy: "Każdy Polak odbudowuje swoją stolicę". ..
komu przeszkadza usytuowanie pomnika, zawsze sie znajda tacy co im wszystko przeszkadza u stawiono sprawnie i szybko, a czy fundament był za płytki czy za głeboki to zawsze sa fachowcy co to wykonuja yulko patrzec jak sie nim zajma graficiarze tt sa spece od pisania b zdu. dobrze sie stało ze juz trwa odnawianie pomnika r