UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Za 10 lat będą obalać takie pomniki, kiedy coraz więcej ludzi dowie się prawdy historycznej - np. że obchodzimy złą datę "odzyskania niepodległości", że Piłsudski był podstawionym litwakiem, że spierniczył z pola bitwy warszawskiej, oddając gen. Rozwadowskiemu dowództwo oraz - najważniejsze - że w obliczu zwycięstwa polskiej armii powrócił na pole bitwy, przypisał SOBIE zwycięstwo, jednocześnie DEGRADUJĄC Rozwadowskiego. Jak również to, że stworzył polski obóz koncentracyjny dla swoich przeciwników w Berezie Kartuskiej.
ernest