UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda ze pan Kołodziejski nie jest tak waleczny gdy jego kolezanki robia walki w budowlance i mowi ze jest wszystko ok. zdjecia i dowody ma w d/. Zeby bylo smieszniej kazda informacja wypływa z jego biutra.

elblażanin