UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za 10 lat będą obalać takie pomniki, kiedy coraz więcej ludzi dowie się prawdy historycznej - np. że obchodzimy złą datę "odzyskania niepodległości", że Piłsudski był podstawionym litwakiem, że spierniczył z pola bitwy warszawskiej, oddając gen. Rozwadowskiemu dowództwo oraz - najważniejsze - że w obliczu zwycięstwa polskiej armii powrócił na pole bitwy, przypisał SOBIE zwycięstwo, jednocześnie DEGRADUJĄC Rozwadowskiego. Jak również to, że stworzył polski obóz koncentracyjny dla swoich przeciwników w Berezie Kartuskiej.

ernest

Anuluj