UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@karol57 - Niepodległość jest bezcenna i dlatego na taki bardzo ważny pomnik można było wydatkować nawet milion. .. miasto STAĆ !

GłębokaMyśl

Anuluj