Wybrany wątek opinii

160.tys zł za kawałek polbruku i pare płyt betonowych to chyba jakiś żart
karol57 (2021.11.27)
@karol57 - Niepodległość jest bezcenna i dlatego na taki bardzo ważny pomnik można było wydatkować nawet milion. .. miasto STAĆ !
GłębokaMyśl (2021.11.28)
Powrót do komentarzy