94
26.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jaki kowid, jaki covid? Jedyny covid to Rudy Kaszub demon szybkosci na terenie zabudowanym. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2021.11.27)
ALE NIENAWIŚĆ POcow. Brak słów na ten JAD
XJ (2021.11.27)

info

4  
  4
@RobertKoliński - Robercik! Widze dzieciaku, ze Ty jeszcze nie znasz zycia. Kazdy fachowiec w swojej branzy powie CI, ze on by dana robots zrobil za pol cent niz poprzednik. Takie czasy brak solidarnosci wsrod fachowcow. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2021.11.27)
@W sedno - Typowa reakcja pisiora(ki)na z łamanie prawa przez ich przedstawicieli. Jak długo jeszcze będziemy doświadczać dwojakiej interpretacji prawa, przepisów, zarządzeń. .. Póki co prawo Kalego ma się dobrze. Pozdrawiam patrzących trzeźwo
cckk (2021.11.27)
@Lobo51 - Kołodziejski nie dostał koperty i oto efekty.
Patriota (2021.11.27)
A czy budowę tego pomnika nadzorował pan od promocji i kultury i turystyki UM?
kjm (2021.11.27)

info

5  
  0
dobrze że taki pomnik powstał ale miejsce dramat, 160 tys zł ??? :D no no no :D tak się robi byznesy w eg, a dalej pół bańki na remont sowieckiego pomnika okupacyjnego :D mają rozmach, a pieniążki płyną na konto, hmmmm naruszenie prawa budowlanego :D no tak :D ale przecież Lewactffo mówi że to pomnik faszystowski, to się POlacy doigrali :D ale komuszy pomnik nic nie narusza wiadomo :D bo komuszy pomnik to fundament prawa jakie by nie było wiadomo, elbląg i ratuszek to dno dna i
000000000000000007 (2021.11.27)

info

1  
  5
Pan nadzorujący budowę pomnika ma doświadczenie w partaczeniu robót budowlanych.
Boris (2021.11.27)

info

4  
  0
160.tys zł za kawałek polbruku i pare płyt betonowych to chyba jakiś żart
karol57 (2021.11.27)
ale jaja
(2021.11.27)

info

1  
  1