UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda ze pan Kołodziejski nie jest tak waleczny gdy jego kolezanki robia walki w budowlance i mowi ze jest wszystko ok. zdjecia i dowody ma w d/. Zeby bylo smieszniej kazda informacja wypływa z jego biutra.

elblażanin

Anuluj