UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda ze pan Kołodziejski nie jest tak waleczny gdy jego kolezanki robia walki w budowlance i mowi ze jest wszystko ok. zdjecia i dowody ma w d/. Zeby bylo smieszniej kazda informacja wypływa z jego biutra.
elblażanin