74
24.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - Oj Robusiu ukochany, Ty zostaniesz wnet poeta, podejdz blizej tu do bramy, rzucim w gore ta moneta, kto miliony chetnie zgarnia?to pytanie jest od ludu, Ty czy ja, czy Twoja Psiarnia? milionerem ja nie budu, Budziesz krasny czasem Wania, w Polsze w nowej wremieni, Ty burzujom sie nie klaniasz, ,Ty z tej Polszy uchadi. .. .. .. .Konsomolec
kolsamkolec (2021.11.25)
Tam na zdjęciu, zaraz za Twoja starą która pierze w rzece Twoje gacie.
(2021.11.25)
@RobertKoliński - Milcz psie
Saks (2021.11.25)
@RobertKoliński - Z publicznego, nie z twojego ty podatków nie płacisz.
Gnoom (2021.11.25)
Kto na to pozwolił, dlaczego forsują tak słaby projekt? Tam były przecież Spichlerze (których było na Wyspie aż 200 w szczytowym momencie, w dniu przybycia Rusów jeszcze dobrze ponad 100)o zupełnie innym podziale struktury tych budynków i układzie szachulcowym. Wystarczyła rekonstrukcja kilku spichlerzy (jest wystarczająca ikonografia, przybyłby funkcjonalny zabytek, podobnie jak obiekty MM w Gdańsku na Ołowiance), a nie zlepek "pseudostylów".
pioan (2021.11.25)

info

9  
  1
Hehe już analfabeci krytykują. Pożyje się wam lepiej pod ruską okupacją.
Zenek321 (2021.11.25)

info

1  
  1
@Anonimek1 - Nie wiem czemu dostałeś tyle minusów, jak poprzednio był artykuł o tym to większość była za mieszkaniami, a nie usługami. Widać czytelnikom zmienia się jak w kalejdoskopie. .
Były mieszkaniec (2021.11.25)
@mniam - topsze poplose skońcmy jus te opowiesci z cyklu mchu i paproci (kolej, stadion - nie ma społecznego przyzwolenia na tworzenie interesów dla znajomych królika za miejską kasę - choć wiele takowych już istnieje )przykładem takowego jest wymarzona "bajeczna"plaża zagospodarowana przez "Grupę Wodną"Jak doskonale widać prywaciarz w życi ma piasek i palmy - liczy się hajs, hajs, hajs !
Abnegat (2021.11.25)
hotel dla "Concordii"(mało się za łby nie chwycili z kolejnym wielkim społecznikiem z "IKS Atak")itp.
(2021.11.25)

info

1  
  0
Cała Starówka mogła być lepsza, ale jest tam sporo obiektów ładnych a za kanałem funduje się nam taki b. słaby projekt - to raczej nie zachęci do zamieszkania z tak "pięknym widokiem"- kto to oceniał i wydał pozwolenie ?
(2021.11.26)