UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kto na to pozwolił, dlaczego forsują tak słaby projekt? Tam były przecież Spichlerze (których było na Wyspie aż 200 w szczytowym momencie, w dniu przybycia Rusów jeszcze dobrze ponad 100)o zupełnie innym podziale struktury tych budynków i układzie szachulcowym. Wystarczyła rekonstrukcja kilku spichlerzy (jest wystarczająca ikonografia, przybyłby funkcjonalny zabytek, podobnie jak obiekty MM w Gdańsku na Ołowiance), a nie zlepek "pseudostylów".
pioan