A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Open space, przestrzenie coworkingowe, sale konferencyjne, sale focusowe. Jak język Polski jest tak ostatnimi czasy intensywnie Aglinizowany (Bo tak modniej?)To za 20 lat, trzeba będzie, młodym pokoleniom spróbować wyjaśnić to jakoś, że ich językiem ojczystym był ten wymarły język Polski. A sama Polska będzie już wtedy DOBROWOLNĄ kolonią Angielską. A po Polsku poczytam jak sobie napiszę, bo żadnej książki, czasopisma, czy byle gazety nie uświadczysz w tym języku. W Ojczystej ziemi PODKREŚLAM.
@RobertKoliński - Witam towarzyszu Koliński!Ja tu w innej sprawie, czy może Mi towarzysz podać Swój adres zamieszkania w Elblągu. .. Jest taka potrzeba aby Go towarzysz podał. W niedługim czasie chcę odwiedzić g0ranicę polsko-białoruską z banerem zapewniającym gościnę w naszym mieście uchodzcom[którzy tu dotrą] i z zapewnieniem o mieszkaniu i pięciu posiłkach[w tym trzy ciepłe] i myśle że jesteś towarzyszu im to zapewnic[nie piszę o rozrywkach kulturalnych, bo wszak jesteś i piosenkarzem i pisarzem-tak wynika z Twoich hasztaków innych odniesień do rożnych stron. .]. No to szybko kolego Koliński czekam na adresik-uchodzcy już przebierają nózkami abyś ich przyjął-myślę ze taka nieduża rodzinka będziie ok-4 facetów, matka z dwójka dzieci plus ojciec. No to dawaj towarzyszu, wspieranie uchodzców to Wasz obowiązek. Z czekistowskim pozdrowieniem. .. I nie pękaj misiu bo jesteś obserwowany przez przyjaciól jak i wrogów-więc nie wymiękaj ziom, tylko szybko adresik a za dwa dni bedziesz szczęsliwym posiadaczem rodzinki z afganistanu lub innej syrii. .
@RobertKoliński - Tak dla przypomnienia towarzyszu Koliński ja mam czas i sobie poobserwuję. Wasze smieszne wypociny, ale piszcie, piszcie, towarzysze w Moskwie lubią czytać.
Agencja Rozwoju Przemysłu. .. .w szkole to mi mówili, że gospodarka planowa się skończyła. Nauczyciele to oszuści!
Fajne. Takie puste będzie stało
czy niektore wpisy podchodzą pod ustawe o zakazie propagowania kom*nizmu ?
porta mare --- to Wy po polsku już nie umiecie???
Widzę że troszkę Was towarzyszu ruszyło-, ,reakcyjna gęba, internetowy troll'', a ja tylko prosiłem w która stronę miasta mieliby się udać imigranci, abyś ich przyjął. .. , bo za słowami musza iść czyny. Jeśli nie podoba Ci się ten kraj i ludzie w mieszkający to wyjedz, jeżeli tak się zamartwiasz sytuacją emigrantów to wez ich do swego domu, nakarm i zatroszcz się. .. Wypisujesz głupoty i i wiele jadu jest w Twoich komentarzach. Tak jak napisałem Będę obserwował Twoja, ,twórczość''