A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za jakim kanałem?
@RobertKoliński - Naprawdę uważasz że każdy lewacki idiota który się podpisuję pod swoimi wypocinami musi być dla wszystkich wyjątkowy? Swojego czasu na ul Leśmiana nie byłeś taki hardy przed zwykłymi małolatami którzy ciągle cię opluwali
przecież to jest wał, jaka agencja rozwoju przemysłu? jakiego przemysłu? państwowe agencje są odpowiedzialne za rozwój przemysłu ?? bedą tam wesołe miejsca pracy dla swoich kolesi, a reszta tego biurowca będzie stała pusta, chyba że w EG tyle jest chętnych i brakuje miejsc na biura bo tyle jest firm panie łooooo same firmy i byznesy, 30 lat panowie w patoratuszku obradują i nie wiedzą co robić z wyspą biedaczki, jak się ma pustostan w głowie to tak jest. .. jak na tej wyspie, sprawa jest prymitywna : rekonstrukcja twierdzy po fosie czyli tego muru-wału w kształcie gwiazdy z bastionami, i spichlerze na nadbrzeżu sprzed rozbiorów 1795 w nich mieszkania, sklepy, restauracje, puby i tyle, macie pustaki za darmo plan i będzie jak w gdańsku a nawet lepiej bo historycznie ----- 007 na cenzurce
@qwertyuiop - Tylko na taki bełkot cię stać ?