Wybrany wątek opinii
Cała Starówka mogła być lepsza, ale jest tam sporo obiektów ładnych a za kanałem funduje się nam taki b. słaby projekt - to raczej nie zachęci do zamieszkania z tak "pięknym widokiem"- kto to oceniał i wydał pozwolenie ?
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Za jakim kanałem?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0