UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cała Starówka mogła być lepsza, ale jest tam sporo obiektów ładnych a za kanałem funduje się nam taki b. słaby projekt - to raczej nie zachęci do zamieszkania z tak "pięknym widokiem"- kto to oceniał i wydał pozwolenie ?