UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cała Starówka mogła być lepsza, ale jest tam sporo obiektów ładnych a za kanałem funduje się nam taki b. słaby projekt - to raczej nie zachęci do zamieszkania z tak "pięknym widokiem"- kto to oceniał i wydał pozwolenie ?


Anuluj