UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anonimek1 - Nie wiem czemu dostałeś tyle minusów, jak poprzednio był artykuł o tym to większość była za mieszkaniami, a nie usługami. Widać czytelnikom zmienia się jak w kalejdoskopie. .

Były mieszkaniec

Anuluj