UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Anonimek1 - Nie wiem czemu dostałeś tyle minusów, jak poprzednio był artykuł o tym to większość była za mieszkaniami, a nie usługami. Widać czytelnikom zmienia się jak w kalejdoskopie. .
Były mieszkaniec
@Anonimek1 - Nie wiem czemu dostałeś tyle minusów, jak poprzednio był artykuł o tym to większość była za mieszkaniami, a nie usługami. Widać czytelnikom zmienia się jak w kalejdoskopie. .
Były mieszkaniec