A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak zrobić szybko projekt reprezentacyjnej pierzeji nad rzeką w Elblągu? Narysować jedną "kamienicę"na wzór ekierki w komputerze, a później tylko ctrl+c i ctrl+v tyle razy, ile chce inwestor. Postarajcie się troszkę bardziej i nie idźcie drogą gdańską. To nie Zawada czy Nad Jarem, że wszystko ma być takie samo. Urokiem starych miast jest ich budowlana różnorodność w spójnym stylu.
Piękna inwestycja? W którym miejscu piękna?
Witoldzie co tu dalej spie. .. ić.
Jak bedzie zrealizowany przekop do morza to lokale zostaną wykupione. Będzie wiecej turystów z zagranicy a oni muszą gdzieś jeść i spać i coś kupić. Elbląg się rozwinie turystycznie. Oby tak było, to będą miejsca pracy.
Lepiej budować niż ma to stać tak jak obiecnie. Mnóstwo śmieci, puszek i butelek. A nawet strzykawki tam znajdowalem. Budować, budować niech będzie to miasto a nie pustkowie.
@RobertKoliński - Jak by "czerwone"w 1945 roku nie rozpieprzyli miasta, to nic nie trzeba by było budować od podstaw.
@RobertKoliński - Zapominasz o tym, że w Polsce od wielu lat publiczne pieniądze funduje się inwestycje prywatnemu kapitałowi - tylko nie w Elblągu, który zawsze był olewany. Choćby cały PRL to była masa inwestycji, które ostatecznie zostały sprzedane prywatnym, ale mimo wszystko miasta, w których to się odbywało, stoją dzisiaj o wiele lepiej niż te nielubiane przez władze. Elbląg zdecydowanie w tym docenianym gronie nie był. Dochodzi też kwestia zabudowy starego miasta: tutaj ponownie za publiczne pieniądze i elbląskie cegły wiele miast dostało odbudowę za darmochę, podczas gdy Elbląg musi to robić prywatnie przez wiele dziesiątek lat. Teraz przynajmniej odrobinę tego dostaje E-g. Jak chcesz być takim altruistą, któremu nie podoba się publiczne rozdawnictwo to jest masa gorszych przykładów w Polsce, albo i UE - większość funduszy UE dla Polski zostało wydane na bzdury w tym kraju.
Szok, że znowu jakiś olsztyński urzędas nie protestował - ktoś mu dał łapówe czy co?