UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak bedzie zrealizowany przekop do morza to lokale zostaną wykupione. Będzie wiecej turystów z zagranicy a oni muszą gdzieś jeść i spać i coś kupić. Elbląg się rozwinie turystycznie. Oby tak było, to będą miejsca pracy.