UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak bedzie zrealizowany przekop do morza to lokale zostaną wykupione. Będzie wiecej turystów z zagranicy a oni muszą gdzieś jeść i spać i coś kupić. Elbląg się rozwinie turystycznie. Oby tak było, to będą miejsca pracy.