UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak bedzie zrealizowany przekop do morza to lokale zostaną wykupione. Będzie wiecej turystów z zagranicy a oni muszą gdzieś jeść i spać i coś kupić. Elbląg się rozwinie turystycznie. Oby tak było, to będą miejsca pracy.


Anuluj