UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepiej budować niż ma to stać tak jak obiecnie. Mnóstwo śmieci, puszek i butelek. A nawet strzykawki tam znajdowalem. Budować, budować niech będzie to miasto a nie pustkowie.


Anuluj