A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
50 procent urzedasów zwolnić i już są oszczędności. Zasiłki wypłaca ministerstwo. Własnie zaoszczędziłem parę baniek. Nie dziękujcie.
Tej miongwy juz się nie da słuchać. Co konferencja prasowa to jakieś żale. Kogo wyście wybrali na prezydenta? Menadżer to jest jakiś?
Przed miastem pewnie kolejna kadencja obecnej władzy. Teraz, . kiedy prezydent dostanie podwyżkę to posady łatwo nie odda. Porzuccie więc nadzieje
Oby żaden z tych trzech muszkieterów
Panie Czyżyk każdy ale to każdy musi się znać na budżecie, dotyczy to zarówno osoby pojedynczej jak i rodziny. Bez tej elementarnej wiedzy nikt z nas nie mógł by prawidłowo funkcjonować więc nie mów pan farmazonów. A te zapewnienia. .. "że Elbląg prowadzi mądrą politykę podatkową, z niskimi podatkami lokalnymi". .. , to się zobaczy panie prezydencie w trakcie przyszłego roku.
Antoni Czyżyk dostaje dyrektorską pensję w światowidzie jest przewodniczącym rady miejskiej wybranym nie przez ilość głosów mieszkańców bo akurat zdobył ich mniej niż niejeden radny tylko przez kolegów, po godzinach w pracy zostaje w światowidzie lub jedzie do promyka na lekcje tańca i na dodatek jeździ służbowym samochodem do domu, z domu gdzieś. Służbowym samochodem podwozi córkę do pracy. W promyku tanecznym zajecia prowadzi jego starszy syn z synową, jego młodszy syn z dziewczyną i jego córka z narzeczonym. Przez kilkanaście lat systematycznie pracowała żona ale jej jakoś mniej ostatnio widać. Niech w końcu PO zrobi z tym porządek. i na dokładkę zatrudnił Kluge w Światowidzie a jej tam nikt nie widzi
bo Wróblewski nie oszczędza, on wywala kasę w błoto np. remont zaniedbanego gwarancyjnie mostu koło tortugi 600 tysięcy, olimpia 200 tysięcy, zbyteczny pomnik zachcianka Koseckiej 160 tysięcy, zrobienie pasa na Warszawskiej (był wcześniej szeroki zjazd)200 tysięcy a zaraz remont drugiego mostu na bulwarze tego większego i pewnie znów wywalone kilkaset tysięcy a może nawet ponad 1 milion,
zgadza się i po jaką cholerę wywala się kasę na nierobów ze straży miejskiej których nie ma na ulicach a to kolejne ponad 3.000.000 złotych!!!!
54 % zaszczepionych, 46 % niezaszczepionych, 400 osób umiera dziennie, Rząd patrzy na słupki poparcia i robi dobre wrażenie, kto jest winny śmierci tych ludzi, KTO?
A odnawianie tego pomnika szkaradnego, by zyskać starych wyborców, łatwo wydaje się nie swoje, zwłaszcza, że nikt z tego nie rozliczy.