A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To chyba zart stulecia!
nie dawaj sobie łapek bo to takie infantylne, i dale gadaj z kolesiami pod kiblem może dojdziecie do konsensusu jak wiesz co oznacza
Czy to prawda, że były dyrektor MOSIR został ponownie zatrudniony w jednostce, którą kierował? Czy to prawda, że zostało stworzone stanowisko, które objął? Jeśli tak, to Elbląg jest meeeega bogatym miastem.
@W(f)spaniale - chyba prawda! chyba to skandal!
Najwazniejsze zmiany nastąpią wtedy kiedy Stare z odnogami przejdzie do lamusa ! Kiedy skończy się era, ktora aż prosi się o koniec, bo atmosfera jest tragiczna
Tu potrzeba młodszych mózgów i finansistów na miarę czasów, ekspertów z zakresu finansów, budżetu i metod dostosowanych do obecnych czasów, potrzeba zmian w myśleniu i ekonomistów z krwi i kości! Zgodnie z prawami natury trzeba zmian, bo to juz czas najwyższy, aby zacząć liczyć dochody a nie straty!
Przeginka zawsze beczał jak mu coś zabrali ale teraz beczy przed. Rasowy ale nie prezydent.
Naiwny, młodzi uczą się od. starszych, nie będą więc inni. Przyzwoitość, zasady, szacunek to cnoty passe w dzisiejszych czasach. Ryba psuje się od głowy.
Niestety racja, kiedyś byl szacun do ludzi starszych na stanowiskach bo mieli kulturę, szacunek i zasady połączone z wiedzą, dziś kierują się najczęściej wscieklizną i starczą złośliwością więc ci tzw mlodzi dobrych wzorców nie mają a starzy dobierają sobie na swój wzór i koło niskiego poziomu się zamyka ! Nie szukajmy winy za budzet w panstwie, szukajmy go w sobie