A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I w E. można żyć, tylko trzeba dorwać się do konfitur i tego strzec, by nikt nie zabrał
Missan do dymisji i bedzie na nie jedną inwestycję. Proste.
youtu[kropka]be/xdvucc_YfiQ - polecam posłuchać, zaiste ciekawe na te czasy :)
Czy- sołtys+ 2 wicesołtysów + p. Antoni- nie możecie po korepetycje pojechać na tydzień do Oświęcimia, który "PRACA, NOWE BUDOWNICTWO, RELAKS. OŚWIĘCIM ZACHĘCA NOWYCH MIESZKAŃCÓW". I o basenie, kto z własnej kieszeni zapłaci 600 tysięcy za wyrzucony projekt budowy plastikowego basenu? To jawna niegospodarność. Może stowarzyszenie p. Tołwińskiego złoży doniesienie, byłby to dobry prognostyk.