35
22.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I w E. można żyć, tylko trzeba dorwać się do konfitur i tego strzec, by nikt nie zabrał
(2021.11.23)
Missan do dymisji i bedzie na nie jedną inwestycję. Proste.
(2021.11.23)

info

7  
  1
youtu[kropka]be/xdvucc_YfiQ - polecam posłuchać, zaiste ciekawe na te czasy :)
(2021.11.23)

info

1  
  0
Czy- sołtys+ 2 wicesołtysów + p. Antoni- nie możecie po korepetycje pojechać na tydzień do Oświęcimia, który "PRACA, NOWE BUDOWNICTWO, RELAKS. OŚWIĘCIM ZACHĘCA NOWYCH MIESZKAŃCÓW". I o basenie, kto z własnej kieszeni zapłaci 600 tysięcy za wyrzucony projekt budowy plastikowego basenu? To jawna niegospodarność. Może stowarzyszenie p. Tołwińskiego złoży doniesienie, byłby to dobry prognostyk.
Basta (2021.11.23)

info

5  
  0
Ignorancie skończony - na remont Pomnika Odrodzenia zagłosowało 1146 osób w Budżecie Obywatelskim 2020,czyli najwięcej w mieście, zatem skończ te swoje propagandowe dyrdymały reakcyjne i zacznij używać rozumu. To nie jest taka sama sytuacja, kiedy b. radna Kosecka załatwia sobie z Wróblewskim za plecami społeczeństwa 160 tysia na POroniony POmnik reakcji - tu bowiem mamy do czynienia z uczciwie zdobytym, w demokratyczny i przejrzysty sposób wywalczonym funduszem obywatelskim na remont najpiękniejszego i historycznego pomnika w całym Elblągu:)#TakByło #SocRev 🚩
RobertKoliński (2021.11.24)