UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
50 procent urzedasów zwolnić i już są oszczędności. Zasiłki wypłaca ministerstwo. Własnie zaoszczędziłem parę baniek. Nie dziękujcie.
Czaskowski
50 procent urzedasów zwolnić i już są oszczędności. Zasiłki wypłaca ministerstwo. Własnie zaoszczędziłem parę baniek. Nie dziękujcie.
Czaskowski