UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

50 procent urzedasów zwolnić i już są oszczędności. Zasiłki wypłaca ministerstwo. Własnie zaoszczędziłem parę baniek. Nie dziękujcie.

Czaskowski

Anuluj