UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tej miongwy juz się nie da słuchać. Co konferencja prasowa to jakieś żale. Kogo wyście wybrali na prezydenta? Menadżer to jest jakiś?


Anuluj