Wybrany wątek opinii
Tej miongwy juz się nie da słuchać. Co konferencja prasowa to jakieś żale. Kogo wyście wybrali na prezydenta? Menadżer to jest jakiś?
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
Przed miastem pewnie kolejna kadencja obecnej władzy. Teraz, . kiedy prezydent dostanie podwyżkę to posady łatwo nie odda. Porzuccie więc nadzieje
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Oby żaden z tych trzech muszkieterów
Do moderacji
Odpowiedz
11
0