Wybrany wątek opinii

Tej miongwy juz się nie da słuchać. Co konferencja prasowa to jakieś żale. Kogo wyście wybrali na prezydenta? Menadżer to jest jakiś?
(2021.11.22)
Przed miastem pewnie kolejna kadencja obecnej władzy. Teraz, . kiedy prezydent dostanie podwyżkę to posady łatwo nie odda. Porzuccie więc nadzieje
(2021.11.22)
Oby żaden z tych trzech muszkieterów
(2021.11.23)
Powrót do komentarzy