UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zgadza się i po jaką cholerę wywala się kasę na nierobów ze straży miejskiej których nie ma na ulicach a to kolejne ponad 3.000.000 złotych!!!!


Anuluj