UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zgadza się i po jaką cholerę wywala się kasę na nierobów ze straży miejskiej których nie ma na ulicach a to kolejne ponad 3.000.000 złotych!!!!
zgadza się i po jaką cholerę wywala się kasę na nierobów ze straży miejskiej których nie ma na ulicach a to kolejne ponad 3.000.000 złotych!!!!