UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przed miastem pewnie kolejna kadencja obecnej władzy. Teraz, . kiedy prezydent dostanie podwyżkę to posady łatwo nie odda. Porzuccie więc nadzieje


Anuluj