UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przed miastem pewnie kolejna kadencja obecnej władzy. Teraz, . kiedy prezydent dostanie podwyżkę to posady łatwo nie odda. Porzuccie więc nadzieje
Przed miastem pewnie kolejna kadencja obecnej władzy. Teraz, . kiedy prezydent dostanie podwyżkę to posady łatwo nie odda. Porzuccie więc nadzieje