Wybrany wątek opinii
Czemu nie ma nic o działaniach oszczędnościowych, kiedy mój budżet domowy staje się napięty to zastanawiam się gdzie by tu oszczędzić. W sprawie budżetu miasta takich dylematów nie ma. Czytałam, że władzy samorządowej wzrosną pensje "z automatu". Prezydent Szczecina o tym mówił, w E. cisza.
Do moderacji
Odpowiedz
26
4
bo Wróblewski nie oszczędza, on wywala kasę w błoto np. remont zaniedbanego gwarancyjnie mostu koło tortugi 600 tysięcy, olimpia 200 tysięcy, zbyteczny pomnik zachcianka Koseckiej 160 tysięcy, zrobienie pasa na Warszawskiej (był wcześniej szeroki zjazd)200 tysięcy a zaraz remont drugiego mostu na bulwarze tego większego i pewnie znów wywalone kilkaset tysięcy a może nawet ponad 1 milion,
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
zgadza się i po jaką cholerę wywala się kasę na nierobów ze straży miejskiej których nie ma na ulicach a to kolejne ponad 3.000.000 złotych!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
A odnawianie tego pomnika szkaradnego, by zyskać starych wyborców, łatwo wydaje się nie swoje, zwłaszcza, że nikt z tego nie rozliczy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Do moderacji
Odpowiedz
1
0