Wybrany wątek opinii

Czemu nie ma nic o działaniach oszczędnościowych, kiedy mój budżet domowy staje się napięty to zastanawiam się gdzie by tu oszczędzić. W sprawie budżetu miasta takich dylematów nie ma. Czytałam, że władzy samorządowej wzrosną pensje "z automatu". Prezydent Szczecina o tym mówił, w E. cisza.
(2021.11.22)
bo Wróblewski nie oszczędza, on wywala kasę w błoto np. remont zaniedbanego gwarancyjnie mostu koło tortugi 600 tysięcy, olimpia 200 tysięcy, zbyteczny pomnik zachcianka Koseckiej 160 tysięcy, zrobienie pasa na Warszawskiej (był wcześniej szeroki zjazd)200 tysięcy a zaraz remont drugiego mostu na bulwarze tego większego i pewnie znów wywalone kilkaset tysięcy a może nawet ponad 1 milion,
(2021.11.23)
zgadza się i po jaką cholerę wywala się kasę na nierobów ze straży miejskiej których nie ma na ulicach a to kolejne ponad 3.000.000 złotych!!!!
(2021.11.23)
A odnawianie tego pomnika szkaradnego, by zyskać starych wyborców, łatwo wydaje się nie swoje, zwłaszcza, że nikt z tego nie rozliczy.
(2021.11.23)
Ignorancie skończony - na remont Pomnika Odrodzenia zagłosowało 1146 osób w Budżecie Obywatelskim 2020,czyli najwięcej w mieście, zatem skończ te swoje propagandowe dyrdymały reakcyjne i zacznij używać rozumu. To nie jest taka sama sytuacja, kiedy b. radna Kosecka załatwia sobie z Wróblewskim za plecami społeczeństwa 160 tysia na POroniony POmnik reakcji - tu bowiem mamy do czynienia z uczciwie zdobytym, w demokratyczny i przejrzysty sposób wywalczonym funduszem obywatelskim na remont najpiękniejszego i historycznego pomnika w całym Elblągu:)#TakByło #SocRev 🚩
RobertKoliński (2021.11.24)
Powrót do komentarzy