Wybrany wątek opinii

~ laskipaa - dont worry, za 2 lata prezydentem Elbląga zostanie ktoś z PiS, najlepiej Krasulski, a zastepcą Pruszak i nastapi super czas rozwoju naszego miasta z ogtromnymi funduszami z Warszawy. Tylko trochę zaczekaj, a sie doczekasz.
(2021.11.22)
To chyba zart stulecia!
(2021.11.22)
Powrót do komentarzy