UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to prawda, że były dyrektor MOSIR został ponownie zatrudniony w jednostce, którą kierował? Czy to prawda, że zostało stworzone stanowisko, które objął? Jeśli tak, to Elbląg jest meeeega bogatym miastem.

W(f)spaniale

Anuluj