UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to prawda, że były dyrektor MOSIR został ponownie zatrudniony w jednostce, którą kierował? Czy to prawda, że zostało stworzone stanowisko, które objął? Jeśli tak, to Elbląg jest meeeega bogatym miastem.
W(f)spaniale