UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy to prawda, że były dyrektor MOSIR został ponownie zatrudniony w jednostce, którą kierował? Czy to prawda, że zostało stworzone stanowisko, które objął? Jeśli tak, to Elbląg jest meeeega bogatym miastem.

W(f)spaniale