UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety racja, kiedyś byl szacun do ludzi starszych na stanowiskach bo mieli kulturę, szacunek i zasady połączone z wiedzą, dziś kierują się najczęściej wscieklizną i starczą złośliwością więc ci tzw mlodzi dobrych wzorców nie mają a starzy dobierają sobie na swój wzór i koło niskiego poziomu się zamyka ! Nie szukajmy winy za budzet w panstwie, szukajmy go w sobie