Wybrany wątek opinii
Elbląg potrzebuje miliardów…fatalny stan torowisk, kiepski stan infrastruktury, kondycja taboru tramwajowo-autobusowej jest już legendarna. Do tego dochodzi absolutny brak nowych inwestorów…ale RADNI bardzo o to się starają, czego doskonałym przykładem jest zablokowanie inwestycji blokow przy królewieckiej i robotniczej.
BRAWO RADNI!
Do moderacji
Odpowiedz
27
11
jak bym słyszał tych cymbałów z PO i LEWICY trzeba zrobić, zabezpieczyć, chronić ale zapytani o szczegóły otwierają dzioby jak pisklaki i stara melodia że od tego są rządzący NIE PRZESZKADZAJCIE i wystarczy o swoich pomysłach porozmawiaj z kolesiami pod trzepakiem
Do moderacji
Odpowiedz
26
19
@slawekel - w piaskownicy to ty się możesz wypowiadać, podciągnij portki i wytrzyj gila
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
nie dawaj sobie łapek bo to takie infantylne, i dale gadaj z kolesiami pod kiblem może dojdziecie do konsensusu jak wiesz co oznacza
Do moderacji
Odpowiedz
2
2