Wybrany wątek opinii

Czy to prawda, że były dyrektor MOSIR został ponownie zatrudniony w jednostce, którą kierował? Czy to prawda, że zostało stworzone stanowisko, które objął? Jeśli tak, to Elbląg jest meeeega bogatym miastem.
W(f)spaniale (2021.11.22)
@W(f)spaniale - chyba prawda! chyba to skandal!
(2021.11.22)
Powrót do komentarzy