UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety racja, kiedyś byl szacun do ludzi starszych na stanowiskach bo mieli kulturę, szacunek i zasady połączone z wiedzą, dziś kierują się najczęściej wscieklizną i starczą złośliwością więc ci tzw mlodzi dobrych wzorców nie mają a starzy dobierają sobie na swój wzór i koło niskiego poziomu się zamyka ! Nie szukajmy winy za budzet w panstwie, szukajmy go w sobie