91
15.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czemu władze Elbląga nie robią nic, aby podział pieniędzy między Elblągiem, a Olsztynem był sprawiedliwy. Budżet Olsztyna 1,6 mld zł, a Elbląga 748 mln. Elbląg i Olsztyn to są miasta tej samej wielkości to dlaczego niby Olsztyn ma więcej dostawać
(2021.11.15)

info

33  
  2
No to będzie przepłacone KAMERALNE kąpielisko, ale lepsze już to niż nic
Upadły Harley (2021.11.15)
Wynagrodzenia w samorządzie i oświacie pochłaniają najwięcej,
(2021.11.15)

info

12  
  2
Ciekawa jestem, czy klepisko na starówce, omyłkowo nazwane ulicą Kumieli doczeka się twardej nawierzchni? Z drugiej strony, ciekawi mnie również, czy władze miasta wiedzą, że w Elblągu w ogóle taka ulica istnieje.
cornick (2021.11.15)

info

14  
  1
To sie cyrki beda dzialy jak Jaszczurczego podlacza do Grunwaldzkiej. W tym miejscu tylko potezne rondo rozwiaze problem!Oczywiscie z uwzglednieniem Fabrycznej
1010 (2021.11.15)

info

8  
  4
Najwięcej na pensje tych nierobów!!! No śmiech. W domach siedzą jako jedyni z całego społeczeństwa, urząd pracuje w ograniczonej formie!!! No pięknie.
Czaskowski (2021.11.15)
sciezka z Dabrowy to Pogrodzia to nie miasto - to wojewodztwo
(2021.11.15)
Panie propagandzisto Kiliński mam pytanie konkretne, będziesz Pan palił ruskie czołgi jak wjadą czy witał je kwiatami? ludzie mają prawo wiedzieć kim jesteś człowieku i do czego tu piejesz?
Pytel des (2021.11.15)

info

9  
  3
***** *** za ten "polski ład".
(2021.11.15)

info

5  
  10
Wygrałeś dzisiejsze internety:D
Hyhyhy (2021.11.15)