Wybrany wątek opinii

Więcej ścieżek rowerowych!!! Zlikwidować darmowe parkingi na terenie miasta, albo zrobić je płatnymi!
(2021.11.15)
E przebijam ! Całkowity zakaz poruszania się w granicach miasta pojazdów spalinowych i całkowite pierwszeństwo wszędzie rowerzystów, rowerzystek oraz kierujących rowerem niebinarnych o nie określonej PŁCI !!!
(2021.11.15)
Wygrałeś dzisiejsze internety:D
Hyhyhy (2021.11.15)
Zrobić płatne ścieżki rowerowe. Wpuszczać do miasta auta tylko z silnikami V8+, zamiast rond zrobić rampy do skakania na środku skrzyżowań zrobić fosy z lawą. Do aut poruszających się wolniej niż 120km/h strzelać z satelity laserami!!! Przechodniów aresztować za ślad węglowy.
Wariatkowo (2021.11.15)
i zlikwidować chodniki
(2021.11.15)
Jak w końcu dorobisz się samochodu, to zmienisz zdanie.
(2021.11.23)
Powrót do komentarzy