Wybrany wątek opinii
Więcej ścieżek rowerowych!!! Zlikwidować darmowe parkingi na terenie miasta, albo zrobić je płatnymi!
Do moderacji
Odpowiedz
28
91
E przebijam ! Całkowity zakaz poruszania się w granicach miasta pojazdów spalinowych i całkowite pierwszeństwo wszędzie rowerzystów, rowerzystek oraz kierujących rowerem niebinarnych o nie określonej PŁCI !!!
Do moderacji
Odpowiedz
27
37
Wygrałeś dzisiejsze internety:D
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Zrobić płatne ścieżki rowerowe. Wpuszczać do miasta auta tylko z silnikami V8+, zamiast rond zrobić rampy do skakania na środku skrzyżowań zrobić fosy z lawą. Do aut poruszających się wolniej niż 120km/h strzelać z satelity laserami!!! Przechodniów aresztować za ślad węglowy.
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
i zlikwidować chodniki
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Jak w końcu dorobisz się samochodu, to zmienisz zdanie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0