Wybrany wątek opinii

No to będzie przepłacone KAMERALNE kąpielisko, ale lepsze już to niż nic
Upadły Harley (2021.11.15)
@Upadły Harley - grosze na kąpielisko to typowy przedwyborczy marketingowy manewr dla maluczkich. Nieudacznicy wiedzą, że zdjęcie chaszczów na Spacerowej przekreśli ich szanse. I dają kiełbasę : trochę wytną, i do 2028 roku. Będę głosował chociażby na pisowca, jeśli w 2023 roku pokaże 50 mln od rządu i zapewni, że w ciągu 2 lat basen będzie, i nie taki plastikowy, jak oni chcą.
Kąpałem się ongiś (2021.11.16)
@Kąpałem się ongiś - Dokładnie tak jest. Choć w kwestii tego głosowania i wyborów, to imo po co zaraz popadać z jednej styropianowej nieudolności (PO/PSL)w nieudolność styropianową kolejną (PiS)? Nieco to zachowanie skrajne i cokolwiek emocjonalnie rozchwiane, nie tak?; To nie lepiej zagłosować na postępową, rozumną, europejską, społecznie i ekologicznie odpowiedzialną, niezmurszałą do tego wiekowo Lewicę (Razem:)? My wiemy skąd wziąć te pieniądze i jak je uzyskać z powodzeniem na każdym poziomie, ale na pewno nie przyłożymy ręki do dewastacji, degradacji i wyprzedaży złodziejskiej deweloperce terenu wypoczynku i rekreacji ludowej, jakim jest obiekt tego kąpieliska dla społeczeństwa Elbląga. Wręcz przeciwnie:)A i jak powszechnie wiadomo, PiS nam również nie straszny i kiedy trzeba, to nawet z reakcją się w sprawie 770 miliardów dla Polski porozumieć potrafim:)Po co zatem popadać w skrajności i truć się w nieskończoność jakimś dziaderskim styropianem? Trzeba z Żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe: A nie w uwiędłych laurów liść z uporem stroić głowę, Towarzyszki i Towarzysze:)#SocRev 🚩
RobertKoliński (2021.11.16)
@RobertKoliński - GM popełniła makabryczne i niewybaczalne z punktu widzenia budżetu miasta faux pas, zapomniała o możliwości spuszczenia właściwie dowolnej ilości środków pieniężnych w możliwość dopłacania do funkcjonowania legendarnej kolei nadzalewowej, która mogłaby realizować 4798 osoboprzemieszczeń rocznie przy marginalnie małej dotacji z budżetu miasta na poziomie najwyżej 2 000 000 zł rocznie. GM pokornie prosi o wybaczenie. ..
GłębokaMyśl (2021.11.16)
@GłębokaMyśl - Jest wybaczone (odrobicie przy usypywaniu tłucznia na nasypach pod Tolkmickiem, kiedy ruszy już odbudowa ze środków publicznych tego urokliwego i społecznie pożytecznego szlaku, ob. reakcjonisto-antypostępowcu:)#SocRev 🚩
RobertKoliński (2021.11.16)
Powrót do komentarzy