Wybrany wątek opinii
No to będzie przepłacone KAMERALNE kąpielisko, ale lepsze już to niż nic
Do moderacji
Odpowiedz
17
5
@Upadły Harley - grosze na kąpielisko to typowy przedwyborczy marketingowy manewr dla maluczkich. Nieudacznicy wiedzą, że zdjęcie chaszczów na Spacerowej przekreśli ich szanse. I dają kiełbasę : trochę wytną, i do 2028 roku. Będę głosował chociażby na pisowca, jeśli w 2023 roku pokaże 50 mln od rządu i zapewni, że w ciągu 2 lat basen będzie, i nie taki plastikowy, jak oni chcą.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@RobertKoliński - GM popełniła makabryczne i niewybaczalne z punktu widzenia budżetu miasta faux pas, zapomniała o możliwości spuszczenia właściwie dowolnej ilości środków pieniężnych w możliwość dopłacania do funkcjonowania legendarnej kolei nadzalewowej, która mogłaby realizować 4798 osoboprzemieszczeń rocznie przy marginalnie małej dotacji z budżetu miasta na poziomie najwyżej 2 000 000 zł rocznie. GM pokornie prosi o wybaczenie. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Do moderacji
Odpowiedz
1
1