Wybrany wątek opinii
Najwięcej na pensje tych nierobów!!! No śmiech. W domach siedzą jako jedyni z całego społeczeństwa, urząd pracuje w ograniczonej formie!!! No pięknie.
Do moderacji
Odpowiedz
33
4
@Czaskowski - Jak „pracuje” albo raczej „jeśli w ogóle pracuje” w ograniczonej formie to kiedy zaczną ich zwalniać? Do urzędu nie można się dostać. Do wydziału komunikacji też nie można się dostać. Doczekać się remontu drogi nie można. To po co ci wszyscy urzędnicy przejadający pieniądze na inwestycje. Czas zwalniać Panie prezydencie. Czas zacząć oszczędzać od swojego podwórka zamiast co rok podnosić podatki!
Do moderacji
Odpowiedz
20
2
@Zasmucony - Ale ci miejscy urzędnicy i ich rodziny to ŻELAZNY elektorat ekipy Dziewiałtowski-Słonina_Wróblewski. Oni w urzędach trzymają te całe klany rodzinne. Efekt miasto pada na twarz i systematycznie się wyludnia taka jest prowadzona polityka władz lokalnych za aprobatą kolesiostwa.
Do moderacji
Odpowiedz
17
2
@eryk-elblag - To nie klany, to mafia!
Do moderacji
Odpowiedz
10
0