UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawa jestem, czy klepisko na starówce, omyłkowo nazwane ulicą Kumieli doczeka się twardej nawierzchni? Z drugiej strony, ciekawi mnie również, czy władze miasta wiedzą, że w Elblągu w ogóle taka ulica istnieje.

cornick