A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Transport zbiorowy rowerami, karetki pogotowia rowerowe, dostawcy wszelkiej maści tylko rowerowi w tym transport materiałów budowlanych rowerami.
coś się sprzeda tu i tani aby do emerytury, aby się udało dotrwać
a pan lewak wychwalający tyrana Łukaszenkę i jego pastwienie się na emigrantami
Modernizacja kąpieliska miejskiego. .. .. już się zaczynam bać. To samo mam gdy czytam o rewitalizacji parku Planty. W internecie jest dużo zdjęć ukazujących parki. Proponuję obejrzeć zanim powstanie na Plantach kolejny po Dolince - jarmark cudów. Opark chodzi i o basen. .. .mam nadzieję.
Urzędasy biorą najwięcej. .. i dalej nie rozumieją że oni są dla nas a nie my dla nich. Urząd miejski zamknięty cały rok. .. / dla nich wygoda ale nie dla nas.
Rewitalizacja basenu? Będzie taka jak byś miał w domu wannę i zamienił na miskę co wejdzie jedna noga. .. tam nawet nie będzie jedna dziesiąta tego co było.
Cześć tych pieniędzy powinna przyjść z olsztyna. Co ciężko się upomnieć czy boicie się. A o kolei nadzalewowej sza, zablokował marszałek.
A co z budową ścieżki pieszo-rowerowej od Krasnego Lasu do Próchnika. Co z budową ścieżki pieszo-rowerowej od Mazurskiej do Rubna. Miała być budowa ścieżki pieszo-rowerowej od Dąbrowy do Pogrodzia i nie ma nic. Przydałoby się jeszcze jakiś chodnik zrobić na Moście Unii Europejskiej,
Zgadza się. Jest zdecydowanie za szeroka
Czas aby godnie odejść babciom i dziadkom (bez obrazy, bo są fajne babcie i dziadki)na zasłużoną emeryturę i dać ludziom odetchnac bardziej swiezym, mlodszym powietrzem, bo zaczynamy zatykać nozdrza !