UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawa jestem, czy klepisko na starówce, omyłkowo nazwane ulicą Kumieli doczeka się twardej nawierzchni? Z drugiej strony, ciekawi mnie również, czy władze miasta wiedzą, że w Elblągu w ogóle taka ulica istnieje.

cornick

Anuluj