UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawa jestem, czy klepisko na starówce, omyłkowo nazwane ulicą Kumieli doczeka się twardej nawierzchni? Z drugiej strony, ciekawi mnie również, czy władze miasta wiedzą, że w Elblągu w ogóle taka ulica istnieje.
cornick