UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najwięcej na pensje tych nierobów!!! No śmiech. W domach siedzą jako jedyni z całego społeczeństwa, urząd pracuje w ograniczonej formie!!! No pięknie.

Czaskowski

Anuluj