UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najwięcej na pensje tych nierobów!!! No śmiech. W domach siedzą jako jedyni z całego społeczeństwa, urząd pracuje w ograniczonej formie!!! No pięknie.
Czaskowski
Najwięcej na pensje tych nierobów!!! No śmiech. W domach siedzą jako jedyni z całego społeczeństwa, urząd pracuje w ograniczonej formie!!! No pięknie.
Czaskowski